Tel. +48 12 341 73 09,   biuro@luminis.pl   Lampy Kraków  Szynoprzewody Szkolenie

Zewnętrzne

Lampy zewnętrzne


Lampy zewnętrzne znajdują zastosowanie przede wszystkim w ogrodach, na tarasach i balkonach, w altankach oraz jako oświetlenie i dekoracja ścieżek i podjazdów. Są nieocenione zwłaszcza na wsiach, gdzie ulice nie są oświetlone i bez dodatkowego źródła światła wejście do domu byłoby zupełnie ciemne. Korzystamy z nich latem, gdy ciepłe wieczory pozwalają na przyjemne spędzanie czasu na zewnątrz, a także zimą, gdy wczesne zapadanie zmroku budzi konieczność oświetlenia przestrzeni użytkowej wokół domu.

Proponujemy Państwu szeroką gamę lamp do użytku zewnętrznego o różnorodnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Nasz sklep online umożliwia przefiltrowanie produktów pod względem producentów, barwy i ceny lampy. Dzięki temu nasi klienci w łatwy sposób znajdą w naszym asortymencie coś odpowiadającego im potrzebom i upodobaniom. Przy odrobinie kreatywności i wsparciu naszych specjalistów mogą Państwo nie tylko skutecznie oświetlić przestrzeń wokół domu, ale także stworzyć niebanalne kompozycje świetlne, przyciągające uwagę, nadające otoczeniu wyjątkowego klimatu. Ciekawy efekt można uzyskać chociażby, ustawiając w ogrodzie lampę stojącą, która po zmroku wygląda jak zawieszona w powietrzu albo kupując lampy w kształcie dużych, świecących kuli. Specjalizujemy się w niestandardowych rozwiązaniach, stąd znajdziecie też u nas lampy pływające, które pięknie udekorują przydomowy basen lub oczko wodne, a także transparentną lampę stojącą z kolekcji Artemida, która tworzy niepowtarzalne wrażenie, zwłaszcza z pewnej odległości.

Posiadamy lampy ze standardowym włącznikiem oraz popularne w ostatnich latach modele z czujnikiem ruchu. Nasz zespół służy klientom fachową poradą w zakresie właściwego rozmieszczenia lamp zewnętrznych - tak, aby pełniły zarówno funkcję praktyczną, jak i dekoracyjną. Co więcej, nasze produkty spełniają najwyższe normy jakościowe dotyczące lamp do użytku zewnętrznego. Są przystosowane do kontaktu z wilgocią i innymi trudnymi warunkami atmosferycznymi, więc robiąc zakupy w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję trwałości i bezpieczeństwa nabytych lamp.

Siatka  Lista 

Pokaż 1 - 18 z 104 wyników

Pokaż 1 - 18 z 104 wyników

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka  Lista 

Pokaż 1 - 18 z 104 wyników

Pokaż 1 - 18 z 104 wyników

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5