Tel. +48 12 341 73 09,   biuro@luminis.pl   Lampy Kraków  Szynoprzewody Szkolenie

Lampy Azzardo

Azzardo to polska firma, która dzięki swoim lampom i ich kształtom plasuje się pośród marek najchętniej wybieranych przez projektantów z całej Polski i nie tylko. Tym, co charakteryzuje ich kolekcje są: to nowoczesność, odwaga i umiarkowana elegnacja.

 

W ofercie Azzardo znajdują się między innymi lampy wiszące, kinkiety i plafony. Na szczególną uwagę zasługuje lampa IZZA,którą cechuje niezwykły design i klosz przypominający kieliszek dobrego wina. Lampy z firmy Azzardo często tworzą całą rodzinę, na przykład pasujące do siebie lampy wiszące i kinkiety. Przy ich zastosowaniu można stworzyć spójną kompozycję oświetlenia dowolnego wnętrza, gdyż idealnie pasują zarówno do salonu, jak i sypialni, gabinetu czy łazienki i holu. Ich ogromnym atutem są nie tylko oryginalne formy, ale i dostępność produktów. Firma Azzardo posiada swoje magazyny Polsce, przez co wybrane modele można zamówić z pominięciem okresu oczekiwania na ich sprowadzenie.

 

Lampy Azzardo – piękne i funkcjonalne
Nie od dziś wiadomo, że idealnie urządzone wnętrze to takie, które łączy w sobie praktyczne i estetyczne rozwiązania. Kryterium to powinno spełniać również oświetlenie. Lampy Azzardo nie tylko dobrze doświetlą wybrane pomieszczenie, ale również będą piękną dekoracją, wywołującą pozytywny nastrój u domowników oraz budzącą zachwyt wśród gości. Wyjątkowość kolekcji pozwala na dopasowanie konkretnej lampy do indywidualnych oczekiwań klienta. Na przykład wisząca lampa COSMO to propozycja dla osób, które cenią sobie elegancję i klasę. Lampa ta, dzięki zastosowaniu trzech żarówek, daje odpowiednio duży strumień światła i idealnie pasuje do każdego salonu, bo przezroczystość przełamuje jej rozmiar.
Synonimem nowoczesności, oprócz lamp wiszących, jest lampy podłogowe, wśród których wyróżnia się lampa PALP. To wykonana z metalu lampa stojąca, która dzięki swoim pięciu regulowanym ramionom i kloszom, świeci miejscowo i idealnie nadaje się do biblioteczki, sypialni czy salonu. Każde przeglądanie prasy bądź czytanie książki będzie dużo przyjemniejsze, kiedy zapewnimy sobie odpowiedni rodzaj oświetlenia. Model PALP jest funkcjonalnym dodatkiem, który – oprócz swojego przeznaczenia – posiada oryginalny wygląd. Firma Azzardo proponuje kilka kolorów tej lampy: biały, czarny i chrom.