Tel. +48 12 341 73 09,   biuro@luminis.pl   Lampy Kraków  Szynoprzewody Szkolenie

Lampy AQform

Lampy AQform ( dawniej Aquaform) to rodzima marka, ponieważ lampy produkowane są w Polsce. Z usług tej firmy oświetleniowej bardzo chętnie korzystają klienci nie tylko prywatni, ale również architekci i projektanci wnętrz, u których Lampy Aquaform zyskały największą renomę.

Produkty dostępne są również w naszym sklepie. Na największą uwagę z firmy AQform zasługuje nowoczesna lampa PETPOT, która wykonana jest z wysokiej jakości aluminium, malowanego proszkowo na różne kolory. Lampa Aquaform PETPOT jest idealna do każdego wnętrza, bo dzięki swojej surowej formie i prostej konstrukcji nie rzuca się w oczy, a jest małym dodatkiem, który z pewnością dopasuje się do każdego wnętrza i uzupełni je o klasyczny, a zarazem nowoczesny przedmiot. Można założyć do niej żarówkę ledową GU10. Żarówka, która świeci kierunkowo, umożliwia nakierowanie światła na konkretne punkty, więc z łatwością możesz nacelować jej światło na dowolne przedmioty i miejsca w domu czy lokalu. Dzięki temu, lampy Aquaform tworzą ciekawe efekty świetlne i zwracają uwagę wszystkich na przedmioty, na które Ty sam chciałbyś zwrócić ich uwagę.

Lampa PETPOT reflektor AQform

 

Inną lampą z firmy AQform dostępną w naszym sklepie jest lampa CERES. Jest to lampa o prostym i surowym kształcie, która podobnie jak poprzednia propozycja tej fabryki, jest niewielka i zarazem idealna do każdego wnętrza. Dzięki swojej okrągłej powierzchni lampa CERES firmy AQaform doskonale komponuje się zarówno na suficie jak i ścianie. Dobrze wygląda tam, gdzie mogłoby się wydawać, że nie ma już miejsca. To dzięki swojemu minimalizmowi i rozmiarowi, który sprawia, że będzie pasowała zarówno do dużych przestrzeni, jak i mniejszych pomieszczeń. Dostępna w wielu kolorach.

Lampa CERES AQform

Oświetlenie AQform to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie minimalizm w połączeniu z nowoczesnością. To opcja dla tych, którzy oprócz bycia na czasie, dostrzegają prostotę i piękno rzeczy klasycznych.

 Lampy wewnętrzne firmy AQform znajdziesz tutaj