Tel. +48 12 341 73 09,   biuro@luminis.pl   Lampy Kraków  Szynoprzewody Szkolenie

Akcesoria

Akcesoria do lamp zewnętrznych


Kompletując asortyment do naszego sklepu internetowego, zadbaliśmy nie tylko o piękne i funkcjonalne rodzaje oświetlenia, ale wyposażyliśmy go również w akcesoria przydatne podczas montażu i eksploatacji lamp. Często zdarza się, że klienci - zaaferowani wyborem odpowiedniej lampy zewnętrznej, zapominają o elementach pełniących funkcję przede wszystkim użytkową, bez których korzystanie z nabytego produktu byłoby niemożliwe lub znacząco utrudnione. Pomyśleliśmy o nich za Państwa, tworząc osobną kategorię akcesoriów do lamp zewnętrznych i proponując naszym klientom ich zakup przy okazji wypełniania koszyka w naszym sklepie internetowym.

Kotwy mocujące - pierwszy rodzaj oferowanych przez nas akcesoriów - to niezwykle przydatne przybory wspierające montaż lampy. W zależności od modelu, mogą być przytwierdzane do ziemi lub betonu, gwarantując stabilność lampy stojącej. Ich zakup pozwala uchronić lampę przed przewróceniem, na przykład w wyniku uderzenia czy silniejszego podmuchu wiatru.

Narożniki do lamp - jak sugeruje ich nazwa produktowa - umożliwiają dodatkowe doświetlenie narożnych części budynków. Wykorzystywane są przede w lampach ściennych, na przykład kinkietach, rozszerzając strumień światła na sąsiednią, prostopadłą ścianę w stosunku do tej, na której zamontowane jest oświetlenie. Polecamy je osobom, u których wejście do domu wiąże się z koniecznością obejścia jednej ze ścian i wejścia za róg.

W ofercie posiadamy także specjalne zasilacze do lampy w różnych rozmiarach. Dzięki ich zastosowaniu zwiększamy poziom zabezpieczenia lampy przez wilgocią czy zalaniem wodą.

Budowa naszego sklepu internetowego umożliwia Państwu ułożenie produktów z danej kategorii według ceny (od najniższej do najwyższej), producenta proponowanych akcesoriów lub nazwy produktu. Powyższe towary można zakupić zarówno online, jak i stacjonarnie - w naszym sklepie w Krakowie. Oferujemy rzetelne porady naszych pracowników specjalizujących się w oświetleniu zewnętrznym, gotowych wesprzeć kupujących swoją wiedzą i doświadczeniem.

Siatka  Lista 

10 produkt(ów)

10 produkt(ów)

Siatka  Lista 

10 produkt(ów)

10 produkt(ów)