Tel. +48 12 341 73 09,   biuro@luminis.pl   Lampy Kraków  Szynoprzewody Szkolenie

Kinkiety

Kinkiety techniczne


Kinkiety - w wersji technicznej i nie tylko - mają tę zaletę, że można je zamontować zarówno na ścianie (to rozwiązanie jest dla nich zdecydowanie bardziej charakterystyczne), jak i na suficie. Z łatwością zatem wykorzystamy dostępną przestrzeń, aby skutecznie ją oświetlić. W przestrzeniach publicznych, gdzie przede wszystkim znajdują zastosowanie lampy techniczne, ze względu na ich wielkość montuje się zwykle co najmniej kilka kinkietów. Rozmieszczone w odpowiednich odległościach doskonale oświetlą na przykład hotelowy korytarz, nadając mu klimat wprost z hollywoodzkiej produkcji filmowej. Co więcej, produkty, które znajdziecie w naszym sklepie dobrane są tak, aby pasowały zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji.

Mając na uwadze stronę wizualną, producenci zadbali również o ciekawy design i różne wersje kolorystyczne kinkietów, wśród których mogą wybierać zamawiający. Daje to możliwość zakupu lampy, która nie tylko spełni swoje zadanie - oświetli pomieszczenie - ale także będzie dobrze prezentowała się we wnętrzu. Wśród najczęściej wybieranych barw króluje biel, która doskonale pasuje do każdego stylu, a dodatkowo sama w sobie rozjaśnia nieco przestrzeń wokół. Nie stronimy jednak od nieoczywistych rozwiązań, dlatego w naszej ofercie dostępne są na przykład kinkiety w kolorze czerwonym lub czarnym. Jakość użytych materiałów oraz sposób wykonania lamp wpływa na ich estetykę, a także trwałość na długie lata. Są też łatwe w pielęgnacji, nie wymagają skomplikowanych zabiegów konserwacyjnych, a mimo to na długi czas zachowują swój pierwotny wygląd.

Jeśli są Państwo na etapie urządzania biura, restauracji czy innego obiektu użyteczności publicznej i chcieliby zainstalować w nim eleganckie, a przy tym solidne lampy, polecamy wybór technicznych kinkietów ściennych. Z całą pewnością dodadzą wnętrzu uroku i wyróżnią je spośród innych. Warto pamiętać, że przemyślana aranżacja przestrzeni w połączeniu z odpowiednim oświetleniem potrafią zdziałać cuda i zupełnie odmienić pomieszczenie.

Siatka  Lista 

Pokaż 1 - 18 z 34 wyników

Pokaż 1 - 18 z 34 wyników

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka  Lista 

Pokaż 1 - 18 z 34 wyników

Pokaż 1 - 18 z 34 wyników

Strona:
  1. 1
  2. 2