Tel. +48 12 341 73 09,   biuro@luminis.pl   Lampy Kraków  Szynoprzewody Szkolenie

Plafony i Sufitowe

Plafony/lampy sufitowe


Doskonałą alternatywą dla tradycyjnych żyrandoli czy lamp wiszących, na które nie mamy miejsca lub które po prostu nam nie odpowiadają, będą plafony. Tego rodzaju lampy sufitowe, mocowane tuż przy stropie, będą stanowić piękną oprawę każdego wnętrza, poczynając od salonu, sypialni, gabinetu, kończąc na holu, klatce schodowej i garderobie. Zaletą plafonów jest możliwość funkcjonowania jako samodzielne, główne oświetlenie pokoju, jak i punktowe - zależnie od konkretnego modelu, na jaki się zdecydujemy. Ten rodzaj lamp doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie niski sufit uniemożliwia montaż żyrandolu lub lampy wiszącej. Stanowią też często wybierany rodzaj oświetlenia w niewielkich pomieszczeniach, w których inny typ lampy byłby zbyt przytłaczający. Miejscem częstego stosowania plafonów są także łazienki - należy wówczas pamiętać, aby wybrany model posiadał odpowiedni stopień szczelności.

W naszym sklepie posiadamy zarówno modele plafonów ekskluzywne i bogate, jak Cosmic Angel, które spełnią oczekiwania osób chcących wprowadzić do mieszkania odrobinę luksusu, jak i uniwersalne oraz minimalistyczne lampy, jak Box, wpisujące się w najnowsze trendy wnętrzarskie.

Niektóre plafony mogą być montowane nie tylko na sufitach, ale i na ścianach. Dzięki temu mogą stanowić całą rodzinę oświetleniową, tworząc spójną kompozycję lamp w pomieszczeniu. Na zabieg taki pozwala na przykład model Diamond, jeśli wybierzemy dwie różne średnice. Istnieją również plafony z regulowaną głowicą, pozwalającą na wycelowanie strumienia światła w określonym kierunku.

Nasza oferta zróżnicowana jest nie tylko pod względem stylu, do jakiego pasują proponowane lampy, ale też według istotnej dla wielu cechy, jaką jest cena. Dzięki temu nasz asortyment odpowiada na potrzeby osób o różnym budżecie. Wszystkie produkty spełniają najwyższe kryteria jakości, przez co służą naszym klientom przez długi czas.

Poniżej znajdą Państwo bogatą gamę lamp sufitowych typu plafon w stylu tradycyjnym i nowoczesnym, w rozmaitych wariantach kolorystycznych.

Siatka  Lista 

Pokaż 1 - 18 z 162 wyników

Pokaż 1 - 18 z 162 wyników

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka  Lista 

Pokaż 1 - 18 z 162 wyników

Pokaż 1 - 18 z 162 wyników

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5