Tel. +48 12 341 73 09,   biuro@luminis.pl   Lampy Kraków  Szynoprzewody Szkolenie

Naświetlacze

Naświetlacze


Naświetlacze to specyficzna grupa lamp oświetleniowych o szerokim zastosowaniu i ciekawym designie. W przeważającej większości przypadków produkty te oferowane są w wersji wyposażonej w lampy LED, co znacząco obniża koszty ich eksploatacji. Jest to szczególnie ważne, ponieważ naświetlacze bardzo często stosowane są do oświetlania dużych przestrzeni. Hale produkcyjne, magazyny, place budowy - to tylko niektóre przykłady miejsc, w których naświetlacze znajdują swoje zastosowanie. Mocne światło, jakie są zdolne dać przy jednoczesnej energooszczędności tych urządzeń czyni je chętnie wykorzystywanymi źródłami oświetlenia podobnych przestrzeni. Zakupione w większej liczbie sztuk potrafią oświetlić całkiem spore terytorium bez konieczności ponoszenia wysokich opłat za prąd. Ich dodatkową zaletą jest możliwość regulacji kierunku, w którym generują światło. Z tego względu wygodnie jest rozmieścić je w kątach placu, który mamy oświetlić, przy czym każdą z nich skierować w stronę jego punktu centralnego. Uzyskujemy wówczas komfortowe warunki do pracy na odpowiednio oświetlonej przestrzeni.

Innym zastosowaniem naświetlaczy jest ich wykorzystanie w ogrodach i parkach. Służą tam przede wszystkim oświetleniu ścieżek lub punktów centralnych, takich jak fontanna, ławeczka czy pomnik przyrody. Ich odpowiednie rozmieszczenie może dać całkiem ciekawy efekt świetlny i wyeksponować te elementy krajobrazu bądź architektury, na których nam zależy. Solidne materiały, z których wykonane są nasze naświetlacze oraz podwyższona klasa szczelności chronią lampy przed działaniem czynników atmosferycznych i sprawiają, że mogą one służyć przed długi czas bez konieczności wymiany czy częstej konserwacji.

Naświetlacze znajdują także zastosowanie w branży reklamowej. Skutecznie oświetlają billboardy, banery i plakaty promocyjne, czyniąc je dobrze widocznymi nawet po zmroku. Tego typu oświetlenie wykorzystywane jest również wokół obiektów architektonicznych i zabytków - muzeów, pałaców czy ruin zamkowych.

Siatka  Lista 

1 produkt(ów)

1 produkt(ów)

Siatka  Lista 

1 produkt(ów)

1 produkt(ów)