Tel. +48 12 341 73 09,   biuro@luminis.pl   Lampy Kraków  Szynoprzewody Szkolenie

Włączniki i gniazda

Włączniki i gniazda


Włączniki światła to stałe elementy każdego domu, mieszkania, biura czy hotelu. Współcześnie, dzięki ciekawemu wzornictwu, różnorodnym materiałom i kolorom, możemy je dostosować do aranżacji każdego pomieszczenia, co sprawi, że same staną się idealną dekoracją wnętrza. Oprócz względów estetycznych, przy wyborze odpowiednich włączników i gniazdek warto zwrócić uwagę na atesty i certyfikaty bezpieczeństwa, którymi zostały oznaczone. Spełnianie odgórnych norm IP to punkt obowiązkowy, który trzeba sprawdzić zanim ostatecznie zdecydujemy się na zakup. Szczególną uwagę na kwestię bezpieczeństwa należy zwrócić w przypadku nabywania gniazdek i włączników do domu, w którym mieszkają małe dzieci. Zamawiając produkty w naszym sklepie, mają Państwo pewność, że zadbaliśmy o najwyższy standard oferowanego asortymentu.

W kategorii włączników i gniazdek w naszym sklepie online znajdziecie Państwo szeroką gamę tych urządzeń, różniącą się zarówno funkcjonalnością, jak i designem. Posiadamy włączniki i gniazda wykonane z tworzyw sztucznych wysokiej jakości oraz ze szkła - te modele wyglądają szczególnie efektownie i ekskluzywnie, zwłaszcza w nowocześnie urządzonych pomieszczeniach. Znajdą Państwo również włączniki i gniazda ze stali, drewna, mosiądzu, a nawet porcelany Rosenthal, która wyjątkowo podkreśla wnętrza w stylu klasycznym i retro. Bogata paleta barw pozwoli dobrać ramki i klawisze włączników idealnie do koloru ścian, mebli, podłogi czy dodatków. Jak widać, osprzęt elektroinstalacyjny w postaci włączników i gniazdek także może stanowić atrakcyjny element aranżacji wnętrza, dlatego warto poświęcić trochę czasu, by jak najlepiej dopasować go do naszych upodobań.

Jeśli są Państwo dodatkowo zainteresowani poradą naszych specjalistów, chętnie pomożemy w doborze odpowiednich produktów, a dla tych, którzy mają ten etap przed sobą, oferujemy także doradztwo w zakresie rozplanowania włączników i gniazdek w mieszkaniu - tak, aby korzystanie z nich było komfortowe i bezpieczne.

Siatka  Lista 

6 produkt(ów)

6 produkt(ów)

Siatka  Lista 

6 produkt(ów)

6 produkt(ów)