Tel. +48 12 341 73 09,   biuro@luminis.pl   Lampy Kraków  Szynoprzewody Szkolenie

Żarówki ledowe

Żarówki ledowe


Żarówki ledowe podbijają światowy rynek. Żywotność takich źródeł światła określa się na nawet do 45 tysięcy godzin, co daje około pięć lat nieprzerwanej pracy. Nic więc dziwnego, że są tak chętnie wybierane przez klientów, skoro ich zakup daje korzyść na długi czas. Są niezwykle efektywne (prawie cała energia wykorzystywana przez żarówkę zamieniana jest na światło, co oznacza dużą oszczędność w rachunkach za prąd). Żarówki LED są ekologiczne, odporne na wstrząsy, prawie nie emitują ciepła, a gdy się zużywają, powoli gasną. To wszystko sprawia, że odróżniają się od innych rodzajów żarówek dostępnych na rynku i stają się coraz bardziej doceniane przez szerokie grono konsumentów.

Żarówki ledowe mogą być właściwie dowolnej wielkości, dlatego łatwo je dopasować do różnych, nawet nietypowych opraw. Obecnie żarówki ledowe posiadają różne rodzaje gwintów, mi.in najpopularniejsze E27, E14, G9, G4, GU10, G53, GU53 oraz różne kąty świecenia czy barwę światła. Co ważne, są całkowicie bezpieczne dla zdrowia i środowiska, ponieważ nie posiadają niebezpiecznej rtęci. Polecane są zatem szczególnie tym osobom, które wyposażają wnętrza zamieszkałe przez dzieci czy osoby starsze.

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zaoferowali Państwu wyjątkowych kształtów ledowych żarówek dekoracyjnych. Można u nas znaleźć przepiękną żarówkę w kształcie kryształu - doskonale współgrającą z prostym, acz eleganckim modelem lampy - a także w formie ciętej kuli, uroczo prezentującą się w pokoju gościnnym czy sypialni. To wyróżnia nas spośród innych sklepów z oświetleniem. Staramy się, by było ono nie tylko funkcjonalne, ale i piękne. Pełna oferta dostępna poniżej, zapraszamy do przejrzenia towarów online lub wizyty w naszym punkcie stacjonarnym.

Żarówki ledowe szturmem wypierają inne rodzaje źródeł światła, stając się technologią jutra. Wpływają na to wszystkie powyższe zalety. O ich wartości najlepiej przekonać się osobiście, kupując którąś z żarówek dostępnych w naszej ofercie. Nasz personel chętnie doradzi w kwestii wyboru konkretnego modelu, jeśli tylko wyrażą Państwo taką chęć i zapotrzebowanie.

Siatka  Lista 

Pokaż 1 - 18 z 32 wyników

Pokaż 1 - 18 z 32 wyników

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka  Lista 

Pokaż 1 - 18 z 32 wyników

Pokaż 1 - 18 z 32 wyników

Strona:
  1. 1
  2. 2