Tel. +48 12 341 73 09,   biuro@luminis.pl   Lampy Kraków  Szynoprzewody Szkolenie

Reflektory

Reflektory techniczne


Ten rodzaj oświetlenia może służyć jako doświetlenie wybranego obszaru, ale równie dobrze sprawdzi się w roli oświetlenia głównego. Wszystko zależy od tego, jakie lampy wybierzemy i jak zaplanujemy ich instalację w pomieszczeniu. W obu aspektach chętnie doradzą Państwu nasi eksperci. W sklepie Luminis dostępne są między innymi lampy nastropowe oraz reflektory do szynoprzewodu. Wszystkie produkty pochodzą od cenionych producentów, co wpływa na ich wysoką jakość oraz wytrzymałość na lata.

Powiedzenie “W świetle reflektorów” nie wzięło się znikąd. Lampy te budzą skojarzenia z czymś, co znajduje się w centrum uwagi i wymaga szczególnego oświetlenia w celu podkreślenia jego atutów. To słuszne skojarzenie, gdyż tego typu oświetlenie często wykorzystywane jest na wystawach, w galeriach i podobnych miejscach reprezentacyjnych. Skierowanie strumienia światła na dzieło sztuki, określone stanowisko czy podium, na którym rozgrywają się wydarzenia w trakcie jakiegoś eventu wyraźnie pokazuje, w którą stronę powinny zwrócić się oczy zwiedzających gości. W takich miejscach, choć nie tylko, szczególnie dobrze spełniają swoją rolę reflektory zamontowane na specjalnych szynach. Często stanowią element zaplecza technicznego w czasie koncertów, przedstawień teatralnych i innych występów publicznych, w czasie których światło odgrywa niebanalną rolę.

Z reflektorami spotykamy się również w galeriach handlowych, dlatego na zakupy w naszym sklepie zapraszamy wszystkich tych, którzy są na etapie urządzania swojego butiku, księgarni czy jakiegokolwiek punktu sprzedażowego, w którym dobre oświetlenie przy pomocy reflektora technicznego może wpłynąć na korzystną prezentację produktów, a co za tym idzie - zwiększenie liczby pomyślnych transakcji.

Reflektory techniczne można wykorzystać także w prywatnych domach. Doskonale spiszą się jako oświetlenie w domowej pracowni czy garażu. Ich zastosowanie nada wnętrzu klimat, który sprzyjał będzie atmosferze skupienia i zaangażowania w pracę.

Siatka  Lista 

7 produkt(ów)

7 produkt(ów)

Siatka  Lista 

7 produkt(ów)

7 produkt(ów)