Tel. +48 12 341 73 09,   biuro@luminis.pl   Lampy Kraków  Szynoprzewody Szkolenie

Podłogowe

Lampy podłogowe


W kategorii lamp podłogowych mieści się całe spektrum rodzajów oświetlenia. Oferujemy tradycyjne modele zbudowane z prostego stelażu i abażura, lampy z szeroko rozpiętym ramieniem, idealne do ukierunkowania światła na sofę czy stół, a także nowatorskie produkty, których na pierwszy rzut oka w ogóle nie kojarzymy z rodzajem oświetlenia.

W naszym asortymencie przeważają nowoczesne modele lamp podłogowych, doskonale uzupełniające wnętrza w stylu industrialnym i postmodernistycznym. Osoby, których nie zadowalają klasyczne rozwiązania i chcą wprowadzić do swoich pomieszczeń błysk świeżości, zachęcamy do przyjrzenia się z bliska oferowanym produktom. W naszym sklepie dostępne są chociażby zupełnie niepowtarzalne modele lamp, które łączą w sobie typ wiszący z podłogowym. Ich atutem jest nie tylko oryginalny design, ale i fakt, że nie wymagają wygospodarowania miejsca na podstawę. Jeśli chcą Państwo wyposażyć dom lub mieszkanie w oświetlenie, które pomoże Wam wyrazić nietuzinkową osobowość, a jednocześnie zaskoczy odwiedzających gości, zapraszamy do przejrzenia naszego asortymentu. Z całą pewnością każdy znajdzie w nim coś odpowiedniego dla swojego gustu, potrzeb i portfela.

Lampy podłogowe to absolutny punkt obowiązkowy w pokoju każdego miłośnika książek. Trudno wyobrazić sobie kącik czytelniczy bez wygodnego fotela i stylowej lampy podłogowej, rzucającej ciepłe światło na kartki ulubionej lektury. Wszystkie mole książkowe zapraszamy zatem do wyboru lampy, która nie tylko spełni swoją funkcję oświetleniową, ale i świetnie wkomponuje się w domowy kącik biblioteczny.

Mogą Państwo również zakupić u nas osobno podstawy do lamp i abażury, przez co rosną możliwości stworzenia niepowtarzalnej kompozycji własnej. To rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy lubią wychodzić poza schematy i dla indywidualistów, ceniących własny styl, pragnących do zakupionych produktów wnieść cząstkę siebie.

Struktura naszego sklepu pozwala kupującym na sortowanie produktów według nazwy, producenta lub ceny. Dzięki temu sprawniej i celniej znaleźć można dokładnie taką lampę podłogową, jakiej potrzebujemy.

Siatka  Lista 

Pokaż 1 - 18 z 50 wyników

Pokaż 1 - 18 z 50 wyników

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka  Lista 

Pokaż 1 - 18 z 50 wyników

Pokaż 1 - 18 z 50 wyników

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3