Tel. +48 12 341 73 09,   biuro@luminis.pl   Lampy Kraków  Szynoprzewody Szkolenie

Lampy kryształowe

W ofercie sklepu internetowego luminis.pl znajdują się nowoczesne lampy kryształowe. Dostępne są lampy wykonane z metalu lub aluminium i szkła, kształtem przypominające kryształy lodu lub lampy z elementami dekoracyjnymi wykonanymi z kryształów Swarovskiego, kryształu egipskiego (Asfour) lub szkła Murano, które dodają lampom subtelności i klasy.

Kryształowe lampy wiszące to królewskie ozdoby, które występując w różnych kolorach doskonale wpasują się w gust każdego klienta, zwłaszcza tego najbardziej wymagającego. Dysponujemy wzorowanymi na włoskich projektach nowoczesnymi lampami kryształowymi, z odrobiną ducha vintage, albo klasycznymi. Materiałem klosza lamp tego typu mogą być także kulki akrylowe, które przypominają szkło i w których niesamowicie odbija się światło, lub te wykonane z tkaniny uzupełnione kryształami Swarovskiego, które delikatnie zdobią i nie rażą przepychem.

Niektóre lampy wiszące rozpraszają światło w taki sposób, że efektem jest złudzenie gwieździstego nieba. Idealne do gabinetu, salonu czy sypialni. Kryształy dzięki różnorodnym kształtom i kolorom, załamują i rozpraszają światło w niecodzienny sposób np. kulki skrzą się jak śnieg. Lampy kryształowe są uzupełnieniem każdego oryginalnego pomieszczenia urządzonego z pasją i kreatywnością. W ofercie, oprócz tych sufitowych, znajdują się również lampy stojące – małe lampki nocne stworzą romantyczny nastrój w każdej sypialni. Minimalistycznie, ale w dobrym smaku.