Tel. +48 12 341 73 09,   biuro@luminis.pl   Lampy Kraków  Szynoprzewody Szkolenie

Najazdowe

Lampy najazdowe


Wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z podjazdami, chodnikami, ścieżkami brukowanymi i podobnymi traktami przydomowymi warto zamontować lampy najazdowe. To taki rodzaj oświetlenia, który wbudowany jest w podłoże, na przykład w kostkę brukową albo płyty chodnikowe.

Jedną z podstawowych funkcji takich lamp jest zadbanie o bezpieczeństwo osób korzystających z oznaczonych ciągów komunikacyjnych. Mogą być oczywiście montowane wyłącznie dla ozdoby, ale szczególnie przydatne będą w miejscach, w których na przykład istnieje ryzyko potknięcia się czy uderzenia w coś prowadzonym samochodem. Wąski wjazd do garażu podziemnego, ostry zakręt czy strome schody - to przykłady miejsc, w których na pewno warto rozważyć zainstalowanie tego typu lamp.

Zaletą lamp najazdowych jest dyskretne światło, które rzucają. Nie służą bowiem oślepianiu, ale subtelnemu oświetlaniu określonej przestrzeni. Oczywiście o ile zadbamy o wybór odpowiedniego modelu, a tylko takie oferuje nasz sklep internetowy Luminis. Mimo specyficznej lokalizacji tego typu lamp, nie trzeba obawiać się o ich wytrzymałość. Skonstruowane zostały tak, aby opierać się czynnikom mechanicznym, które mogłyby je uszkodzić. Nie poddają się również niekorzystnej aurze jako odporne zarówno na wilgoć, jak i wysokie temperatury. Z tego względu lampy najazdowe służą swoim właścicielom wyjątkowo długo, a jako modele energooszczędne pomagają dbać o stan ich portfeli.

Koncentrując się na funkcji ozdobnej lamp najazdowych, warto wspomnieć o ich zastosowaniu w ścieżkach ogrodowych czy dróżkach prowadzących do wejścia do domu. Idealnie komponują się wokół oczka wodnego czy pomiędzy rabatami. Wprowadzają delikatny akcent, tworząc odrobinę bajkowy i nieco tajemniczy nastrój. Polecamy je zatem wszystkim romantykom, którym zależy na uzyskaniu wyjątkowego klimatu w swoim ogrodzie, ale również wszystkim tym, którzy cenią sobie czas spędzany na działce w otoczeniu rodziny lub przyjaciół. Dekoracja przestrzeni przy pomocy lamp najazdowych to doskonały pomysł na uświetnienie ciepłego, letniego wieczoru.

Siatka  Lista 

2 produkt(ów)

2 produkt(ów)

Siatka  Lista 

2 produkt(ów)

2 produkt(ów)