Tel. +48 12 341 73 09,   biuro@luminis.pl   Lampy Kraków  Szynoprzewody Szkolenie

Żarówki halogenowe

Żarówki halogenowe


Gromadząc asortyment w naszym sklepie internetowym, dbamy o jego zróżnicowanie. Większy wybór dostępnych produktów to lepsza odpowiedź na zapotrzebowania naszych klientów. W kategorii żarówek posiadamy co najmniej kilka ich rodzajów. Czym spośród nich wyróżnia się model halogenowy?

Żarówki halogenowe swoim kształtem przypominają tradycyjne żarówki, dla których są doskonałą alternatywą. Dają się zastosować zarówno w tradycyjnych lampach wiszących czy stojących, ale mogą być także montowane w oprawach podtynkowych i w zupełnie nieinwazyjny sposób spełniać swoją rolę. Ich zastosowanie daje co najmniej kilka korzyści. Do najczęściej docenianych zalet należą niewielkie rozmiary oraz wysoka wartość oddawania barw, co jest bardzo korzystne dla zdrowia i przyjemne dla ludzkiego oka, ponieważ daje białe, naturalne światło. Brak efektu migania światła (w przeciwieństwie do świetlówek) czy konieczności stosowania układów zapłonowych to dodatkowe atuty żarówek halogenowych, które świadczą na ich korzyść i czynią je chętnie wybieranymi przez kupujących. Posiadają też dłuższy czas pracy oraz dwa razy większą żywotność od tradycyjnej żarówki.

W żarówkach halogenowych zawsze mamy możliwość stosowania ściemniaczy, dzięki czemu możemy uzyskać przyjemne, przytulne oświetlenie salonu czy sypialni. Inne pomieszczenia, w których stosunkowo często są wykorzystywane to garderoby, warsztaty i pracownie. Montowane są także punktowo, w celu oświetlenia obrazów, gablot i innych dzieł sztuki - zarówno tych z domowych kolekcji, jak i w miejscach publicznych (muzeach czy galeriach). Świetnie sprawdzą się również w sklepach dzięki doskonałemu oddawaniu barw czy w biurach z uwagi na piękny kolor światła.

W naszym sklepie można dowolnie wybierać moc nabywanych żarówek, a w razie potrzeby skorzystania z konsultacji, zapytać o radę ekspertów, którzy pracują w Luminis i chętnie wspierają klientów w ich procesie zakupowym. Wszystko po to, by transakcja zakończyła się satysfakcją kupujących.

Siatka  Lista 

5 produkt(ów)

5 produkt(ów)

Siatka  Lista 

5 produkt(ów)

5 produkt(ów)