Tel. +48 12 341 73 09,   biuro@luminis.pl   Lampy Kraków  Szynoprzewody Szkolenie

Wbudowane

Lampy techniczne wbudowane


Montaż lampy technicznej w suficie to niezwykle praktyczne rozwiązanie, dlatego chętnie wybierane przez naszych klientów. Umożliwia ono maksymalne wykorzystanie mocy światła, ponieważ ze względu na brak zabudowanych opraw, powierzchnia świecenia jest większa i niczym nie zakłócona. Oprócz tego, jako zaletę lamp technicznych wbudowanych, wymienia się także bardzo małe miejsce, jakie zajmują. W przeciwieństwie do innych modeli lamp, nie zwisają z sufitu, grożąc kontaktem z wysoką osobą przechodzącą obok, nie wymagają wygospodarowania przestrzeni na ścianach ani na podłodze. Zainstalowane w suficie są zupełnie nieinwazyjne, a przy tym wyjątkowo funkcjonalne.

Oświetlenie w formie lamp do wbudowania to wyjątkowo uniwersalne rozwiązanie, które przydaje się właściwie w każdym miejscu. Możemy wykorzystać je w sklepach, szkołach, instytucjach, urzędach, biurach, a także w prywatnych domach i mieszkaniach - w dodatku nie tylko w pomieszczeniach określanych jako techniczne (jak garaże czy spiżarnie), ponieważ ze względu na nowoczesny design nasze lampy równie dobrze sprawdzą się w przedpokojach, kuchniach czy łazienkach.

W ofercie sklepu internetowego Luminis znajdą Państwo techniczne lampy do wbudowania o jednym, dwóch, trzech a nawet czterech źródłach światła. Wybór pomiędzy nimi zależy przede wszystkim od wielkości powierzchni, jaką chcemy oświetlić. W małych sklepikach czy do użytku domowego wystarczające będą lampy pojedyncze, podczas gdy w większych pomieszczeniach lepiej sprawdzą się modele podwójne. Nasi eksperci chętnie doradzą, jak dobrać moc oświetlenia do metrażu i które lampy z naszego asortymentu najlepiej odpowiedzą na Państwa potrzeby.

W naszym lampach technicznych wbudowanych można zamontować oświetlenie ledowe, które pozwala na obniżenie kosztów ponoszonych na energię elektryczną. To szczególnie ważne w miejscach o dużej przestrzeni, gdzie konieczny jest zakup więcej niż jednej lampy, a często znaczącej liczby sztuk, która pozwoli na skuteczne oświetlenie hali produkcyjnej/magazynowej czy biura typu open space.

Siatka  Lista 

Pokaż 1 - 18 z 29 wyników

Pokaż 1 - 18 z 29 wyników

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka  Lista 

Pokaż 1 - 18 z 29 wyników

Pokaż 1 - 18 z 29 wyników

Strona:
  1. 1
  2. 2