Tel. +48 12 341 73 09,   biuro@luminis.pl   Lampy Kraków  Szynoprzewody Szkolenie

Wbudowane

Lampy wbudowane


Lampy wbudowane - jak sama nazwa wskazuje - to typ oświetlenia, które stanowi integralną całość z elementem, w którym jest zamontowane. Najczęściej lampy takie instalowane są w suficie podwieszanym, a także w szafach, meblościankach i witrynach.

Zastosowanie lamp przeznaczonych do wbudowania jest bardzo szerokie. Często wykorzystywane są w łazienkach - wbudowane w większej liczbie stanowią funkcjonalne oświetlenie główne, natomiast zamontowane nad lustrem pozwalają na doświetlenie tego obszaru pomieszczenia, z którego korzystamy stosunkowo najczęściej - podczas mycia zębów, robienia makijażu czy golenia.

Lampy wbudowane powszechnie montowane są wszędzie tam, gdzie nawet w ciągu dnia nie dociera światło naturalne. Takimi przestrzeniami są na przykład szafa i garderoba. Ich oświetlenie znacząco ułatwia korzystanie z nich na co dzień, umożliwiając sprawne odnalezienie pasujących skarpet czy wybór odpowiedniego krawata. Lampy wbudowane przydają się także podczas prasowania - zwłaszcza, gdy posiadamy wydzielony do tej czynności fragment słabo oświetlonej garderoby czy sypialni.

Innym zastosowaniem lamp wbudowanych jest ich montaż w okolicach obrazów i innych dzieł sztuki, które chcemy dyskretnie oświetlić. Tego typu lampy świetnie spełnią swoją funkcję, nie odwracając uwagi podziwiającego od przedmiotu jego zainteresowania.

Wreszcie, oświetlenie wbudowane w sufit to rozwiązanie często wybierane do sklepów czy punktów usługowych, gdyż jest w stanie mocno rozjaśnić wnętrze i jednocześnie nie przeszkadzać klientom ani pracownikom. Przy pomocy lamp wbudowanych bardzo dobrze oświetla się też witryny sklepowe.

Lampy wbudowane mają być przede wszystkim funkcjonalne. Nie służą przykuwaniu wzroku ani budzeniu zachwytu, jak w przypadku innych rodzajów oświetlenia proponowanych w naszym sklepie. Wyjątek stanowią lampy wbudowane z serii „exclusive downlights” np. firmy Azzardo ( Simon, Eva, Adamo Diamond czy Ester). Producenci oferowanych przez nas lamp wbudowanych zadbali o ich atrakcyjny design, przez co robiąc zakupy w Luminis, mogą Państwo liczyć na połączenie funkcji użytkowej z dekoracyjną.

Siatka  Lista 

Pokaż 1 - 18 z 47 wyników

Pokaż 1 - 18 z 47 wyników

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka  Lista 

Pokaż 1 - 18 z 47 wyników

Pokaż 1 - 18 z 47 wyników

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3