Tel. +48 12 341 73 09,   biuro@luminis.pl   Lampy Kraków  Szynoprzewody Szkolenie

Wiszące

Lampy zewnętrzne wiszące


Wykorzystanie lamp wiszących i ich odpowiednie rozplanowanie wokół domu pozwala na stworzenie nadzwyczajnego efektu świetlnego, który może na przykład pięknie podkreślić budynek mieszkalny albo uczynić punktem reprezentacyjnym któryś z elementów ogrodu. Lampy wiszące stosuje się zwykle w półotwartych werandach, przedsionkach, na balkonach i tarasach oraz w altankach. Nadają otoczeniu elegancji i wytworności, jeśli wybierzemy modele w stylu klasycznym albo wnoszą powiew świeżości i modernizmu w przypadku lamp wiszących z kolekcji nowoczesnej. Mogą Państwo wybierać spośród różnych kształtów i kolorów: od kuli po latarenki, od bieli po czerń.

Tym, co przemawia za wyborem lamp wiszących są nie tylko wspaniałe efekty wizualne, jakie daje ich zawieszenie w reprezentacyjnym miejscu posesji, ale również fakt, że ich montaż nie wymaga dodatkowej przestrzeni - tak jak w przypadku lamp stojących. Nie zabierają zatem cennego miejsca na kostce brukowej czy trawniku, które możemy przeznaczyć na przykład na roślinność albo zostawić puste w celu zwiększenia przepustowości ciągu komunikacyjnego.

Asortyment naszego sklepu skomponowany jest tak, aby nie tylko umożliwić Państwu zakup takiej lampy, która się spodoba i spełni swoją rolę, ale również aby móc zastosować wokół domu i w ogrodzie cały system oświetleniowy - spójny, elegancki, nieprzesadzony, a przy tym funkcjonalny. Dlatego też w Luminis dostępne są lampy w pasujących do siebie zestawach. Na przykład do oferowanych w tej kategorii zewnętrznej lampy wiszącej można dokupić również model stojący typu latarnia, co spotęguje nie tylko efekt świetlny, ale i dekoracyjny.

Aby uzyskać taki rezultat, jakiego oczekujemy, trzeba dobrać odpowiednie lampy i we właściwy sposób rozmieścić je w przestrzeni, jaką dysponujemy. Z tego względu nasi klienci mają możliwość zasięgnięcia profesjonalnej porady osób, które na co dzień zajmują się sprzedażą i projektowaniem wizualnym lamp zewnętrznych. Nasi specjaliści służą Państwu radą, dlatego wszystkich zainteresowanych, a wciąż niezdecydowanych zapraszamy do kontaktu.

Siatka  Lista 

5 produkt(ów)

5 produkt(ów)

Siatka  Lista 

5 produkt(ów)

5 produkt(ów)