Tel. +48 12 341 73 09,   biuro@luminis.pl   Lampy Kraków  Szynoprzewody Szkolenie

Panele LED

Panele LED


Panele LED zaczynają wypierać tradycyjne i powszechne na rynku oprawy rastrowe, do których stosuje się świetlówki. Są montowane najczęściej w biurach, sklepach czy budynkach użyteczności publicznej, takich jak urzędy, szkoły czy placówki medyczne. W hotelach świetnie sprawdzają się w salach konferencyjnych. Znajdują też zastosowanie na uczelniach wyższych czy w salach bankietowych, w których organizowane są imprezy okolicznościowe.

Panel LED świeci całą swoją powierzchnią, a barwa emitowanego światła odpowiada barwie naturalnego światła dziennego, co sprawia, że oczy się nie męczą, a to korzystnie wpływa na nasze samopoczucie. Z tego względu panele LED chętnie montowane są w przestrzeniach biurowych, na przykład takich jak open space, gdzie w jednym pomieszczeniu pracuje duża liczba osób. Zadaniem pracodawcy lub właściciela przestrzeni co-workingowej jest zapewnienie jej użytkownikom komfortu pracy, w czym znacząco może pomóc instalacja paneli LED. Prostota montażu i interesujący design Paneli LED sprawiają, że wszędzie wyglądają estetycznie i elegancko. Dobrze wpisują się w nowoczesne aranżacje przestrzeni, ale równie dobrze prezentują się w klasycznym otoczeniu. Kwadratowy, prostokątny czy też okrągły panel LED wbudowany w sufit będzie przypominał swoim wyglądem świetlik. To jednak nie wszystko! Możliwość zawieszenia na linkach daje nam szersze pole niestandardowego wykorzystania i nadania oświetleniu ledowemu zupełnie oryginalnego charakteru. Jeśli więc chcą Państwo zamontować funkcjonalne oświetlenie, a przy tym wyróżnić je nieco spośród innych rozwiązań, ten typ paneli będzie zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem.

Niska emisja ciepła nie stanowi zagrożenia dla podwieszanych sufitów, a długa żywotność i niski pobór energii przyniosą konkretne i wymierne oszczędności. To dodatkowe argumenty, które przemawiają za wykorzystaniem paneli LED we wnętrzach. Mimo ich przede wszystkim technicznego zastosowania, nic nie stoi na przeszkodzie, by zakupić je również do użytku prywatnego - na przykład jako oświetlenie do salonu czy holu w dużym domu jednorodzinnym.

Siatka  Lista 

1 produkt(ów)

1 produkt(ów)

Siatka  Lista 

1 produkt(ów)

1 produkt(ów)