Tel. +48 12 341 73 09,   biuro@luminis.pl   Lampy Kraków  Szynoprzewody Szkolenie

Lampy Artemide

Lampy Artemide to niezwykle interesująca kolekcja dla osób, które chcą zadziwiać i zachwycać swoimi wnętrzami.

Z pewnością każda z nich zwróci uwagę gości w domu, klientów restauracji, czy galerii. Lampy Artemide same w sobie są dziełami sztuki. Dlaczego? Wszystko za sprawą ich kształtu. Te niekonwencjonalne pomysły udowadniają, że sztuka użytkowa w dzisiejszych czasach jest już na bardzo wysokim poziomie. Dopracowane wykończenia, a przede wszystkim sam pomysł sprawia, że nikt nie przechodzi obok takiej dekoracji obojętnie. Wśród nich, kolekcjonerzy mogą odnaleźć lampy wyglądające jak przedmioty codziennego użytku, maszyny czy wytwory natury.

Ciekawym pomysłem jest lampa kształtem przypominająca skrzydło ważki lub liść oraz ta, która przypomina żagle poruszane przez wiatr. Lekkość ich formy sprawia, że niekiedy odnosi się wrażenie, że wykonane są z papieru. Wpływa na to również fakt, że kolorystyka zachowana jest w bardzo chłodnej tonacji – bieli i transparentności- dzięki czemu lampy Artemide pasują do każdego wnętrza, niezależnie od jego koloru.

W ofercie znajdują się lampy stojące – podłogowe i stołowe oraz plafony i kinkiety, ale najbardziej oryginalną propozycją od Artemide są lampy wiszące. Awangardowy kształt plus stonowana kolorystyka – to idealne połączenie, które nieprzesadzone, doskonale nadaje się dla klienta, który poszukuje czegoś więcej niż tylko funkcjonalności. Kolekcja lamp Artemide to opcja dla osób, które oprócz nowoczesności cenią sobie wyjątkowość i klasę.