Tel. +48 12 341 73 09,   biuro@luminis.pl   Lampy Kraków  Szynoprzewody Szkolenie

Plafony i Sufitowe

Plafony i lampy sufitowe techniczne


W puli lamp z kategorii technicznych, które przeznaczone są do zamontowania na suficie, znajduje się cała gama produktów zróżnicowanych ze względu na rodzaj oświetlenia, kolor oprawy czy kształt lampy. Oferujemy techniczne plafony i lampy sufitowe od popularnych producentów, znanych z wieloletniego doświadczenia na rynku produktów oświetleniowych, słynących z zaufania, jakim obdarzają ich klienci.

Gdzie znajdują zastosowanie plafony i inne lampy nastropowe definiowane jako techniczne? Przede wszystkim doskonale sprawdzą się jako oświetlenie warsztatów i garaży, dlatego chętnie montowane są w tych pomieszczeniach zarówno przez prywatne osoby, jak i przez właścicieli punktów usługowych. Wykorzystywane są także w dużych zakładach produkcyjnych czy magazynach - rozmieszczone na suficie w większej liczbie, w odpowiednio obliczonych odstępach, skutecznie rozświetlają nawet pokaźnych rozmiarów przestrzeń. Niektóre modele, jakie zakupić można w naszym sklepie, posiadają możliwość regulowania strony, w którą skierowane będzie światło. Należą do nich chociażby lampa nastropowa GOLF 90, w której ustawić można również kąt świecenia oraz EXPO OVAL w wersji z dwiema lub trzema źródłami światła. Obydwie lampy sufitowe to propozycje wiodącej marki Lira Lighting. Mamy także modele podłużne z panelem LED, których jedną z funkcji jest opcja ściemniania - chętnie stosowane jako oświetlenie techniczne w sklepach i biurach.

Wybierając oświetlenie techniczne, zwróćmy uwagę na fakt, że eksploatowane jest ono o wiele bardziej niż pojedyncze lampy domowe, które świecimy jedynie wieczorami oraz - sezonowo - rankiem. Lampy techniczne, w tym plafony i sufitowe, w miejscach pracy czy placówkach handlowo-usługowych, świecą się właściwie przez cały dzień. Zapewniają tym samym komfort pracownikom i odwiedzającym, a nierzadko pełnią także inne funkcje - jak skłaniającą do zakupienia produktu poprzez jego atrakcyjne wyeksponowanie światłem. Z tego względu lampy techniczne warto kupować, mając na uwadze koszty związane z ich użytkowaniem. W Luminis proponujemy produkty energooszczędne, które nie zrujnują budżetu naszych klientów. Personel sklepu służy poradą w kwestii tego, którą lampę techniczną zakupić.

Siatka  Lista 

Pokaż 1 - 18 z 34 wyników

Pokaż 1 - 18 z 34 wyników

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka  Lista 

Pokaż 1 - 18 z 34 wyników

Pokaż 1 - 18 z 34 wyników

Strona:
  1. 1
  2. 2