Tel. +48 12 341 73 09,   biuro@luminis.pl   Lampy Kraków  Szynoprzewody Szkolenie

Kinkiety

Kinkiety zewnętrzne


Kinkiety do zawieszenia na ścianie to jeden z najpopularniejszych rodzajów lamp zewnętrznych stosowanych zarówno przez właścicieli prywatnych domów jednorodzinnych, jak i przedsiębiorców projektujących otoczenie siedziby swojej firmy. Kinkiety można zamontować na ścianie budynku, na ogrodzeniu otaczającym posesję, na filarze wiaty, altany czy garażu. Możliwości jest mnóstwo, a efekty wizualne wręcz nieskończone. Zależnie od tego, jakie kinkiety wybierzemy, jaką moc oświetleniową określimy i w jaki sposób rozmieścimy lampy na określonym terenie, możemy stworzyć nie tylko praktyczne, ale i ciekawe wizualnie dekoracje świetlne. Mogą Państwo zaprojektować rozmieszczenie kinkietów zewnętrznych według własnego pomysłu albo skorzystać z porady specjalistów. Jeśli przedstawią nam Państwo swoje potrzeby i oczekiwania, postaramy się zaproponować odpowiednie produkty i uzyskać taki efekt, na jakim zależy naszym klientom.

W asortymencie naszego sklepu dostępne są zarówno proste bryły kinkietów, które doskonale uzupełnią aranżację wokół domu w stylu nowoczesnym, czyli takim, który charakteryzuje się mało skomplikowanymi kształtami i stonowaną kolorystyką. Idealne będą wówczas nasze kinkiety z kolekcji ASKER Norlys, odpowiadające na potrzeby miłośników skandynawskich i industrialnych klimatów. Mamy również całą gamę produktów dla tradycjonalistów i fanów klasyki. Dobrym wyborem dla nich będzie elegancki kinkiet COTSWOLD LANE z zawiesiem albo lampa MONTREAL w bursztynowym kolorze, stylizowana na czasy antyczne, doskonale wpisująca się w styl dworkowy.

Proponowane przez nas produkty nadają się do wykorzystania jako modele energooszczędne dzięki możliwości zamontowania w nich żarówek ledowych. W ten sposób wybrane kinkiety to nie tylko stylowa dekoracja i funkcjonalne oświetlenie, ale i metoda zaoszczędzenia na rachunkach za energię elektryczną. Każdy produkt oferowany w naszym sklepie posiada tabelkę z danymi technicznymi, w której znajduje się informacja o pasujących do danej lampy źródłach światła. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszym asortymentem.

Siatka  Lista 

Pokaż 1 - 18 z 46 wyników

Pokaż 1 - 18 z 46 wyników

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka  Lista 

Pokaż 1 - 18 z 46 wyników

Pokaż 1 - 18 z 46 wyników

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3