Tel. +48 12 341 73 09,   biuro@luminis.pl   Lampy Kraków  Szynoprzewody Szkolenie

Profile

Profile


Cechą charakterystyczną lamp wewnętrznych typu profile jest możliwość wmontowania do nich taśmy LED. Uzyskujemy w ten sposób niepowtarzalny efekt świetlny, z którego możemy stworzyć oryginalną kompozycję na naszych sufitach lub ścianach. Otoczenie sufitu na wszystkich czterech stronach, geometryczne wzory LEDowe nad głową, abstrakcyjne struktury świetlne na ścianie, a może kręte ścieżki światła na podłodze? To tylko kilka przykładów, w jaki sposób profile aluminiowe mogą być wykorzystane w nowoczesnych wnętrzach.

Jednym z częstych zastosowań tego typu lamp wewnętrznych jest podświetlenie określonych elementów mebli: blatów kuchennych, witryn prezentujących porcelanową kolekcję w salonie, barku alkoholowego w jadalni czy lustra łazienkowego. Ich wykorzystanie w takich miejscach to nie tylko ciekawy i bardzo modny efekt wizualny, ale także możliwość zaoszczędzenia rachunków za prąd. W czasie spędzania czasu z rodziną, na przykład wieczornego oglądania telewizji, nie potrzebujemy włączać głównego światła. Dyskretne oświetlenie LEDowe jest doskonałe, by wprowadzić miły półmrok i wystarczające, by swobodnie i bezpiecznie udać się do kuchni po uzupełnienie przekąsek czy przejść oświetlonym w ten sposób korytarzem do toalety.

Uniwersalność profili i mnogość sposobów na ich wykorzystanie w każdym domu i mieszkaniu wpływa na rosnącą popularność tego typu lamp. Niekiedy jedna taśma LEDowa zamontowana w dobrze przemyślanym miejscu może zupełnie odmienić wnętrze, na przykład poprzez wprowadzenie powiewu nowoczesności do klasycznie urządzonych pomieszczeń.

Dodatkową cechą, która zachęca do kupienia profili aluminiowych w naszym sklepie, jest łatwość montażu taśm LEDowych w ich strukturach. Taśmę LED można wkleić bezpośrednio do takiego profilu aluminiowego i następnie jedyne co to wystarczy podłączyć zasilacz aby zaświecić nasz system dekoracyjnego oświetlenia LED. Choć podłączenie taśmy Led do zasilacza to prosta sprawa, dobrze mimo wszystko zgłosić się w tej sprawie do wykwalifikowanego elektryka. Wysoka jakość naszych produktów wpływa na ich wytrzymałość, dlatego raz zakupione profile w Luminis będą służyć naszym klientom przez długi czas. Zapraszamy na zakupy lub do kontaktu, jeśli mają Państwo pytania.

Siatka  Lista 

17 produkt(ów)

17 produkt(ów)

Siatka  Lista 

17 produkt(ów)

17 produkt(ów)