Tel. +48 12 341 73 09,   biuro@luminis.pl   Lampy Kraków  Szynoprzewody Szkolenie

Techniczne

Lampy techniczne


Założeniem twórców naszego sklepu internetowego jest dostarczanie wysokiej jakości lamp od znanych i cenionych producentów oświetlenia dla klientów indywidualnych, a także dla firm i instytucji. Właściciele małych, średnich i dużych przedsiębiorstw to kolejna grupa docelowa, która znajdzie u nas wyposażenie w postaci lamp do swoich biur i zakładów pracy, dostosowane do ich potrzeb, budżetów oraz preferencji wizualnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lamp technicznych.

Nasz asortyment gromadzimy dbając o to, by proponowane Państwu produkty były przede wszystkim funkcjonalne i trwałe i aby ich oferta była na tyle bogata i zróżnicowana, że pozwoli wybrać produkt, będący najtrafniejszą odpowiedzią na potrzeby kupujących.

Kolekcja lamp technicznych obejmuje wiele różnych rodzajów oświetlenia: od lamp przeznaczonych do wbudowania w sufit, przez lampy sufitowe typu nastropowego, panele ledowe, halogeny i kinkiety, aż po reflektory, modele wiszące i lampy do montowania w szynoprzewodzie. Staramy się, aby nasze produkty były nie tylko funkcjonalne, ale także aby spełniały funkcję dekoracyjną. Wśród lamp technicznych oferowanych w Luminis znajdą Państwo wiele takich, które idealnie wpisują się w nowoczesny design, dodając uroku i fantazyjności wnętrzu, w którym się znajdują. Z tego względu chętnie wykorzystywane są jako element wyposażenia pomieszczeń loftowych, industrialnych czy surowych przestrzeni biurowych typu open space. Stanowią tym samym nie tylko praktyczne oświetlenie miejsc pracy, ale także część spójnej kompozycji aranżacyjnej biura.

Zakupy w naszym sklepie można robić na dwa zasadnicze sposoby: przeglądając ofertę lamp technicznych aż do momentu natrafienia na tę, która podoba się najbardziej lub filtrując wyniki wyszukiwania po producencie, kolorze produktów czy też cenie. Druga opcja jest lepszym rozwiązaniem dla niecierpliwych albo osób, które mają już w pewnym stopniu sprecyzowane wymagania. Zawsze istnieje także możliwość bezpośredniego kontaktu z pracownikiem sklepu celem zadania pytań lub dokonania transakcji. Zapraszamy!

Siatka  Lista 

Pokaż 1 - 18 z 172 wyników

Pokaż 1 - 18 z 172 wyników

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka  Lista 

Pokaż 1 - 18 z 172 wyników

Pokaż 1 - 18 z 172 wyników

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5