Tel. +48 12 341 73 09,   biuro@luminis.pl   Lampy Kraków  Szynoprzewody Szkolenie

Biurkowe i Stołowe

Lampy biurkowe


Lampy biurkowe, zwane też stołowymi, najczęściej wybieramy do salonu i sypialni, choć nierzadko stanowią też oryginalną ozdobę stołu jadalnianego. Żarówka okryta kolorowym abażurem z tkaniny rozproszy przyjemnie delikatne światło, dając nam poczucie relaksu i wytchnienia, które tak cenimy sobie w domowym zaciszu. W nowoczesnej formie, jak w przypadku białej lub czarnej lampy biurkowej Dalu', abażur stanowi zwartą formę z korpusem z tworzywa termoplastycznego. Lampa Gadora Chic Co Evi to z kolei przykład wersji klasycznej, idealnej dla zwolenników eleganckich dekoracji. Wśród naszych lamp biurkowych znajdują bowiem się zarówno tradycyjne modele budzące skojarzenia z minionym stuleciem, jak i modernistyczne kształty służące w sam raz jako designerska ozdoba pokoju awangardzisty

Oferowane w tej kategorii modele oświetlenia świetnie pasują także na stolik w przedpokoju, skąd rzucają ciepłe światło i nadają klimatu wnętrzu od razu po przekroczeniu progu mieszkania. Odpowiednio ustawione mogą służyć za jedyne oświetlenie ciągu komunikacyjnego późnym wieczorem, gdy część domowników już śpi.

Lampa stołowa nie musi wcale przybierać formy oczywistej: podstawa + abażur. Nasz sklep słynie w końcu z nieoczywistych rozwiązań. Ciekawą alternatywą dla osób lubiących zieleń lub żyjących w mocno zanieczyszczonych smogiem miastach mogą być lampy Flora z firmy Azzardo. Takie lampy-doniczki, postawione na przykład na stolikach przy sypialnianym łóżku, zapewnią nam nie tylko światło, ale i oczyszczającą moc liści, np. Sansewierii.

Lampy biurkowe to również niezbędny element wyposażenia pokoi dziecięcych i młodzieżowych, w których dzielni uczniowie odrabiają zadania domowe i przygotowują się do lekcji. Odpowiednie oświetlenie zapewni im komfort nauki, podczas gdy źle dobrane lampy mogą negatywnie wpłynąć na ich wzrok. Z tego względu podczas każdych zakupów mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo pracowników naszego sklepu - zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i telefoniczne czy emailowe dla klientów zamawiających lampy online.

Siatka  Lista 

Pokaż 1 - 18 z 59 wyników

Pokaż 1 - 18 z 59 wyników

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Siatka  Lista 

Pokaż 1 - 18 z 59 wyników

Pokaż 1 - 18 z 59 wyników

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4