Tel. +48 12 341 73 09,   biuro@luminis.pl   Lampy Kraków  Szynoprzewody Szkolenie

Inteligentny dom

Inteligentny dom


Kilka lat temu system Inteligentnego Domu wydawał się luksusowym gadżetem, na zastosowanie którego pozwolić mogła sobie tylko garstka bardzo zamożnych ludzi. Teraz jednak staje się standardem, coraz chętniej wykorzystywanym, aby ułatwić codzienność jego użytkownikom. Technologia ta stała się na tyle powszechna, że w większości domów znaleźć można urządzenia będące cząstką automatycznych systemów. Należą do nich choćby termostat sterujący ogrzewaniem, oświetlenie zewnętrzne z czujnikami zmierzchowymi lub czujnikami ruchu czy domofon otwierający bramę. Wraz z dynamicznie rozwijającym się rynkiem systemów Inteligentnego Domu obecna oferta producentów dostosowana jest do każdych potrzeb i możliwości finansowych. Proponują oni coraz nowocześniejsze rozwiązania wpływające na komfort i bezpieczeństwo użytkowników.

Zalet zastosowania systemu Inteligentnego Domu jest mnóstwo. Wśród najważniejszych warto wymienić przede wszystkim wygodę, zgodność ze współczesnymi standardami, możliwość zdalnego sterowania urządzeniami za pomocą aplikacji na przykład w telefonie, oszczędność oraz bezpieczeństwo. Obecne systemy nie tylko zabezpieczą Państwa domy przed włamaniem, zalaniem czy skutkami pożaru, ale także zadbają o Wasze dane, na przykład dzięki szyfrowaniu komunikacji i haseł. Są proste w instalacji i konfiguracji oraz tworzą swoisty system dostosowany do funkcji pomieszczeń i potrzeb domowników.

W asortymencie naszego sklepu, w kategorii urządzeń wchodzących w skład systemów Inteligentnego Domu, znajdą Państwo takie produkty, jak ściemniacz służący do regulacji natężenia oświetlenia, detektory tlenku węgla i zalania, piloty sterujące, moduły do sterowania żaluzjami lub ogrzewaniem, a także kontrolery temperatury i inne inteligentne gadżety. Dzięki ich zastosowaniu mogą Państwo monitorować sytuację w domach pod Waszą nieobecność i w odpowiednim momencie zareagować w razie zagrożenia. Nasi specjaliści chętnie opowiedzą naszym klientom o szczegółowej funkcjonalności każdego z oferowanych produktów i pomogą wybrać odpowiedni model.

Siatka  Lista 

Pokaż 1 - 18 z 41 wyników

Pokaż 1 - 18 z 41 wyników

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka  Lista 

Pokaż 1 - 18 z 41 wyników

Pokaż 1 - 18 z 41 wyników

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3