Tel. +48 12 341 73 09,   biuro@luminis.pl   Lampy Kraków  Szynoprzewody Szkolenie

Ekskluzywne lampy

Ekskluzywne lampy dla wymagających

Tym, co między innymi odróżnia nasz sklep od konkurencyjnych ofert, jest asortyment uwzględniający rozmaite gusta i wpisujący się w zapotrzebowania różnych grup klientów. W kategorii lamp ekskluzywnych zebraliśmy produkty dla osób ceniących sobie luksus i wygodę.  Nasze lampy doskonale uzupełniają wnętrza, w których króluje modernistyczny design, choć odpowiednio dobrane będą nadawały się także do pomieszczeń urządzonych zgodnie z nurtem klasycznym. Stanowią synonim nowoczesności z nutką retro przejawiającą się w szczegółach i dzięki temu są odpowiednie dla każdego klienta, zwłaszcza tego wymagającego.

Wyjątkowe lampy dla wyjątkowych klientów

Na czym polega ekskluzywność lamp, które Państwu proponujemy? Otóż ich zadaniem jest realizacja potrzeb nie tylko praktycznych, ale również estetycznych. Gromadzeniu asortymentu w naszym sklepie towarzyszyła troska o to, by lampy były nie tylko źródłem oświetlenia, ale także, a może przede wszystkim, elementem dekoracyjnym do salonu, sypialni czy kuchni. Stąd ich niepowtarzalne kształty i najwyższa jakość materiałów użytych do produkcji. Ekskluzywne lampy od Luminis to małe dzieła sztuki, w których dostrzec można kreatywność ich twórców. Jako ich przykład warto wskazać niezwykle oryginalną lampę podłogową ARCO firmy FLOS, która została stworzona przez cenionych na świecie projektantów, Achille i Pier Giacomo Castiglioni. Idealnie nadaje się jako dopełnienie wnętrza sypialni, restauracji czy ekskluzywnego butiku.

Zróżnicowana oferta ekskluzywnych lamp od Luminis

Tworząc ofertę naszego sklepu, zadbaliśmy o to, by znalazły się w niej rozmaite typy lamp o różnym przeznaczeniu. Dzięki temu jesteśmy w stanie każdemu z zainteresowanych klientów zaproponować coś odpowiedniego do jego aktualnych potrzeb. Posiadamy kinkiety, lampy sufitowe, wiszące i stojące, ale również lampki nocne, łazienkowe  schodowe oraz lampy ogrodowe. Na szczególną uwagę zasługują lampy stołowe, które dzięki swojemu oryginalnemu kształtowi i prostocie kolorów pasują do ekskluzywnych wnętrz klasycznych oraz nowoczesnych i stylizowanych. Lampki stołowe nadają się zarówno do oświetlenia biurka, jak i do postawienia na szafce nocnej. Wybrane modele posiadają ściemniacze dotykowe. Występują w różnych kształtach i rozmiarach, niektóre z nich stanowią część rodziny, co pozwala na udekorowanie wnętrza w jednym designie. W ofercie znajdą Państwo również ekskluzywne lampy włoskie, coraz częściej wybierane przez konsumentów o wyrafinowanym guście i wysokich oczekiwaniach. Pozwólmy więc sobie na odrobinę luksusu w postaci wytwornego oświetlenia, które wniesie do naszego wnętrza powiew elegancji i dostojeństwa.