Tel. +48 12 341 73 09,   biuro@luminis.pl   Lampy Kraków  Szynoprzewody Szkolenie

Kinkiety

Kinkiety


Oprócz lamp wiszących czy plafonów warto sięgnąć po ponadczasowy rodzaj oświetlenia ściennego, jakim są kinkiety. Ich zadaniem jest przede wszystkim doświetlenie wnętrz salonu, holu czy sypialni, z tego względu rzadko występują jako samodzielne oświetlenie w pomieszczeniu.

Kinkiety pozwolą nam dostosować oświetlenie do okazji. Nasze lampy cieszą się popularnością nie tylko wśród klientów indywidualnych, ale także są chętnie wybierane jako wyposażenie hoteli, restauracji i innych obiektów usługowych stawiających na zainteresowanie klienta swoim wnętrzem.

Decydując się na konkretny model, pamiętajmy o tym, że kinkiet powinien pasować zarówno stylem jak i/lub kolorem do lampy głównej, co nada wnętrzu spokoju i harmonii, tak jak w przypadku kinkietu Gadora ze stylowej kolekcji nawiązującej do sztuki włoskiej. Jeśli jednak masz w sobie nutkę szaleństwa i potrzebujesz własnego artystycznego chaosu, możesz wymieszać i style i kolory, by w ten sposób odzwierciedlić swoje wewnętrzne "JA". Bogata kolekcja kinkietów pozwala na wybór produktu najbliższego oczekiwaniom każdego z naszych klientów. Wśród dostępnych lamp na Państwa wybór czekają designerskie kinkiety w kolorach tęczy dla odważnych i przebojowych, drewniane modele dla fanów natury i prostoty czy też wielofunkcyjne lampy ścienne dla praktycznych. Okrągłe, podłużne, w formie reflektorów, w kształcie kwiatu… Nie ograniczamy się do tradycyjnych propozycji, ale rozszerzamy asortyment o kinkiety, które nadadzą wnętrzu niepowtarzalny charakter.

Coraz bardziej restrykcyjne prawo unijne wymusza na nas również wymianę tradycyjnych żarówek na oświetlenie LED. Warto więc zwrócić uwagę, czy w kinkietach, które Państwo wybierają można zastosować oszczędne żarówki albo czy posiadają już zintegrowane światło LED, jak w przypadku nowoczesnej oprawy Halfpipe firmy Linea Light, co pozwoli na obniżenie rachunków za prąd. Dobierając asortyment do naszego sklepu, zwracamy bowiem uwagę nie tylko na jego walory estetyczne - tak, aby oferowane produkty wpisywały się w gust klientów - ale również na funkcjonalność i energooszczędność proponowanych Państwu rozwiązań.

Siatka  Lista 

Pokaż 1 - 18 z 201 wyników

Pokaż 1 - 18 z 201 wyników

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka  Lista 

Pokaż 1 - 18 z 201 wyników

Pokaż 1 - 18 z 201 wyników

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5