Tel. +48 12 341 73 09,   biuro@luminis.pl   Lampy Kraków  Szynoprzewody Szkolenie

Wiszące

Lampy wiszące


Lampy wiszące są nieodłączną częścią wystroju każdego domu, zwłaszcza salonu. To tutaj przyjmujemy gości oraz odpoczywamy, dlatego oświetlenie powinno być zarówno jasne, jak i sprzyjać wyciszeniu oraz relaksowi. Powinno również spełniać funkcję dekoracyjną w związku z tym, że jest to najczęściej reprezentacyjne serce każdego domu. Zależnie od tego, w jakim stylu urządzony jest nasz pokój dzienny, korzystając z asortymentu naszego sklepu, możemy z łatwością dopasować do niego model lampy wiszącej, który najlepiej będzie komponował się z meblami i innymi dodatkami.

Zwolennicy eleganckich elementów wyposażenia wnętrz w kategorii lamp wiszących mają możliwość wybierać między klasycznymi, kryształowymi żyrandolami, np. firmy Glass LPS (seria Maria Theresa z kryształami Swarovskiego) czy też luksusowymi modelami firmy Masiero (Imperial, Cristalry). Lampy te idealnie pasują do salonów urządzonych w stylach nowojorskich, vintage, artdeco czy glamour, podkreślając ich szykowność i artyzm.

Z kolei jeśli preferują Państwo nowoczesny styl i szukają niebanalnych, wyróżniających się rozwiązań, rewelacyjnym akcentem będzie futurystyczny projekt Cosmic Angel Artemide lub nieco spokojniejszy Coltrane firmy Delightfull, które z pewnością przyciągną wzrok, wzbudzając zachwyt niejednego gościa w Waszych salonach.

Lampy wiszące, równie często jak w salonie, znajdują zastosowanie w kuchni oraz jadalni. Szczególnie chętnie montowane są nad stołem, przy którym spożywa się posiłki. W wielu domach jest to centralny punkt, przy którym gromadzi się rodzina i gdzie przyjmuje się gości. Odpowiednie oświetlenie jest wówczas nieocenionym uzupełnieniem atmosfery spotkania. Mogą Państwo zdecydować się na jedną lampę wiszącą ukierunkowaną na stół albo zawiesić kilka modeli obok siebie, potęgując efekt i wzmacniając oświetlenie. Podobne kompozycje oświetleniowe tworzy się też coraz częściej nad wyspą kuchenną lub ladą, która oddziela pokój dzienny i kuchnię.

Klasyczne żyrandole? Futurystyczne kształty? A może interesuje Państwa zupełnie inny styl? Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów w kategorii lamp wiszących.

Siatka  Lista 

Pokaż 1 - 18 z 432 wyników

Pokaż 1 - 18 z 432 wyników

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka  Lista 

Pokaż 1 - 18 z 432 wyników

Pokaż 1 - 18 z 432 wyników

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5