Tel. +48 12 341 73 09,   biuro@luminis.pl   Lampy Kraków  Szynoprzewody Szkolenie

Plafony i Sufitowe

Plafony/lampy sufitowe zewnętrzne


Lampy sufitowe do przeznaczenia zewnętrznego to na pierwszy rzut oka dość niestandardowe rozwiązanie. Kojarzą się przecież z ich zawieszeniem na suficie, którego na zewnątrz - wydawałoby się - nie ma. Tymczasem lampy sufitowe w formie plafonów to stosunkowo często wybierany wariant spośród wszystkich rodzajów lamp zewnętrznych. Można je zastosować w rozmaitych kombinacjach, uzyskując interesujący rezultat świetlny, który spełni jednocześnie dwie najważniejsze funkcje: praktyczną i ozdobną.

Zewnętrzne lampy sufitowe montowane są przeważnie przed wejściem do domu - pod zadaszeniem lub u szczytu schodów prowadzących do budynku. Doskonale sprawdzą się także jako element oświetlenia altany - ma ona zwykle dach, którego istnienie pozwala na bezproblemowy montaż plafonu zewnętrznego. Tego typu oświetlenie nadaje się też jako źródło światła do przydomowych garaży oraz półotwartych klatek schodowych w budynkach wielorodzinnych. Przy okazji większych przestrzeni dobrą praktyką jest montaż więcej niż jednej lampy sufitowej - w jednym ciągu albo rozproszonych w celu uzyskania ciekawej kompozycji świetlnej. Niektóre plafony można montować nie tylko na suficie, ale też na ścianie, co zdecydowanie rozszerza możliwości ich zastosowania. Daje też opcję zakupu większej liczby sztuk i rozmieszczenia ich zarówno w pionie, jak i w poziomie.

Jakie rodzaje lamp zewnętrznych sufitowych typu plafon znajdą Państwo w naszym sklepie? Zarówno modele nowoczesne, cechujące się prostotą, maksymalną funkcjonalnością i modnym designem, jak i produkty odzwierciedlające rustykalne czy antyczne klimaty. Dzięki zróżnicowaniu asortymentu możemy zaproponować naszym klientom lampy sufitowe zewnętrzne, które będą współgrały ze stylem, w jakim zbudowano ich domy. Nie należy bowiem zapominać, że wszystkie elementy dekoracyjne posesji powinny pasować do siebie stylem i kolorem. Nasi eksperci chętnie doradzą, które lampy najlepiej uzupełnią konkretne aranżacje. Warto też wiedzieć, że nasze produkty spełniają wszelkie normy pozwalające na ich montaż w miejscach narażonych na niekorzystne warunki pogodowe.

Siatka  Lista 

7 produkt(ów)

7 produkt(ów)

Siatka  Lista 

7 produkt(ów)

7 produkt(ów)