Tel. +48 12 341 73 09,   biuro@luminis.pl   Lampy Kraków  Szynoprzewody Szkolenie

Stojące

Lampy zewnętrzne stojące


Kategoria stojących lamp zewnętrznych jest dość obszerna i mieści w sobie zarówno niewielkich rozmiarów lampki do umieszczenia na przykład wzdłuż ścieżki, jak i duże modele lamp w formie przydomowych latarni, które przywodzą na myśl skojarzenia z baśniową krainą albo dworską rzeczywistością ubiegłych stuleci. Wybór odpowiedniej lampy zewnętrznej stojącej w dużej mierze uzależniony jest od miejsca, jakim dysponujemy. Na pokaźnych działkach możliwości jest zdecydowanie więcej. Możemy zaopatrzyć się w kilka latarni i zbudować tym samym imponujący klimat dworski albo zakupić nietuzinkową lampę rzucającą światło liniowo w czterech kierunkach świata - ten oryginalny efekt daje GRANITO 60 od wiodącego producenta oświetlenia zewnętrznego zdecydowanie wyróżniającego się spośród innych, czyli Artemide. Na bardziej ograniczonych przestrzeniach sprawdzą się mniejsze, ale nie mniej imponujące lampy zewnętrzne, jak choćby NARVIK Norlys czy, pasująca właściwie do wszystkich stylów, lampa stojąca STAVANGER. W ofercie posiadamy również reflektory na nóżce, idealne do oświetlenia ogrodu czy też kuliste lampy do ustawienia w dowolnym punkcie posesji z gwarancją wspaniałego efektu dekoracyjnego.

Lampy zewnętrzne stojące to nie tylko propozycje do ogrodów oraz do wykorzystania w przestrzeni poprzedzającej wejście do domu. W tej kategorii mieszczą się także modele przystosowane do oświetlenia tarasów, balkonów i werand. Wśród nich na uwagę zasługuje wielofunkcyjna lampa KENGA, która jest jednocześnie wygodnym siedziskiem rozpraszającym mrok nocy podczas udanej imprezy pod gołym niebem.

Zaletą lamp stojących do użytku zewnętrznego jest możliwość ustawienia ich na dowolnej powierzchni. Choć na pierwszy rzut oka kojarzymy je z modelami stojącymi na ziemi, równie dobrze za ich piedestał może służyć stół z kompletu wypoczynkowego albo murek otaczający taras. Wiele zależy od tego, co jest naszym celem: oświetlenie punktowe czy maksymalnie szerokie rozproszenie światła.

Siatka  Lista 

Pokaż 1 - 18 z 34 wyników

Pokaż 1 - 18 z 34 wyników

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka  Lista 

Pokaż 1 - 18 z 34 wyników

Pokaż 1 - 18 z 34 wyników

Strona:
  1. 1
  2. 2